آهنگ پیشوازهای رایتل دکتر محمد اصفهانی

با سرویس راینواز رایتل شما (مشترکین سیم‌کارت‌های دایمی و اعتباری) می‌توانید به جای بوق معمولی، لذت شنیدن قطعه موسیقی و یا آهنگ انتخابی مورد علاقه‌تان را با مخاطب خود در زمان انتظار پیش از برقراری مکالمه به اشتراک بگذارید. شما می‌توانید از میان انواع مختلف موسیقی اعم از کلاسیک، سنتی، پاپ، متن فیلم، سریال و غیره، راینواز مورد علاقه خود را جستجو و انتخاب نمایید.

شرح مختصری از خدمات سرویس: اختصاص یک یا چند راینواز به شخص و یا گروهی از اشخاص در زمان‌های دلخواه ؛ عدم پخش راینواز برای فرد و یا گروهی از افراد ؛ هدیه دادن راینواز به سایر مشترکین رایتل ؛ کپی کردن راینواز سایر مشترکین رایتل ؛ پیشنهاد موسیقی مورد علاقه خود به رایتل

همچنین می‌توانید با ارسال دستور ON RBT به سامانه پیامکی 2020 سرویس راینواز خود را فعال نمایید.

 

 

جهت ثبت نام سرویس راینواز به سامانه مدیریت حساب مراجعه و از قسمت “سرویس های من” سرویس راینواز را فعال نمایید. پس از دریافت پیامک فعال‌سازی حاوی رمز عبور، به سامانه راینواز مراجعه و از خدمات آن بهره‌مند شوید.

نرم افزار کاربردی راینواز
پس از نصب نرم افزار کاربردی راینواز با ثبت شماره رایتل خود در نرم افزار میتوانید سرویس راینواز خود را فعال نمایید.

 

 

مشاهده کدهای پیشواز اپراتور رایتل از دکتر محمد اصفهانی

 • نرم افزار کاربردی
  پس از نصب نرم افزار کاربردی راینواز، با وارد کردن شماره رایتل و ورود به نرم افزار می‌توانید به راینوازهای موجود گوش دهید و با انتخاب گزینه خرید درج شده زیر هر راینواز، آهنگ مورد نظر خود را خریداری نمایید.
 • اینترنت (WEB)
  پس از ثبت نام در سامانه مدیریت حساب، با وارد کردن «نام کاربر» و «رمز ورود» ، به لینک مربوط به سرویس راینواز مراجعه نمایید. شما می‌توانید به راینوازهای موجود گوش کرده و راینواز دلخواه خود را انتخاب کنید.
  نکته: فرمت مجاز جهت ورود به سیستم 9892********  می باشد.
 • پیام کوتاه (SMS):
  شما می‌توانید از طریق ارسال پیامک، راینواز مورد نظرتان را سفارش دهید، برای این کار لازم است دستور زیر را از سیم‌کارت رایتل خود به شماره 2030 ارسال نمایید.

 

مثال دستور
ON 60056 کد راینواز+فاصله+ON

 

پخش تک آهنگی
حالت پخش تک آهنگی به‌طور خودکار برای کلیه مشترکین انتخاب می‌شود. در این حالت، برای تمام تماس‌گیرندگان با شما تنها یک آهنگ پخش می‌شود. آهنگ‌ها به ترتیب خرید در آلبوم شما ذخیره می‌شوند، وآخرین راینواز دانلود شده به عنوان پیش فرض، پخش می‌گردد.

پخش چند آهنگی
در حالت پخش چند آهنگی، امکان انتخاب چندین راینواز برای تماس گیرندگان مختلف وجود دارد.
توجه: بلافاصله بعد از اتمام دوره اعتبار آخرین راینواز فعال بر روی خط شما، رایتل به‌طور خودکار نسبت به تمدید آخرین آهنگ برای یک دوره مشابه (با قیمت روز)، اقدام خواهدکرد. درصورت عدم تمایل به تمدید سرویس راینواز پیش از پایان دوره اعتبار آن، نسبت به حذف آن اقدام نمایید. به خاطر داشته باشید که درصورت تمدید خودکار سرویس راینواز روی خط شما، هزینه فعالسازی مجدد آن از اعتبار شما کسر و یا به‌صورتحساب سیم‌کارت دایمی شما افزوده خواهد شد.

در پورتال راینواز، صدها آهنگ متنوع وجود دارد که شما می‌توانید به‌صورت رایگان به آن‌ها گوش داده و در صورت تمایل، نسبت به خریداری آن اقدام کنید. جستجوی راینوازهای خریداری شده، بر اساس یکی از روش‌های زیر است:

 • نام صاحب اثر
 • نام آهنگ
 • کد آهنگ

شایان ذکر است امکان جستجوی صوتی با قابلیت تبدیل صوت به متن، به زبان فارسی جهت سهولت جستجوی آهنگ به اپلیکیشن راینواز اضافه شده است. ‌ویژگی‌های آن به شرح زیر است:

 • جستجوی نام آهنگ، خواننده، آلبوم یا عبارت مورد نظر بدون تایپ کردن امکان‌پذیر است.
 • یادگیری لحن صدای کاربران توسط این اپلیکیشن که با هر بار استفاده، خود را با گویش و نوع بیان هر کاربر بهینه می‌کند.
 • قابلیت جستجوی صوتی به گونه‌ای که کاربران نیاز به اعمال تنظیمات خاصی جهت تعیین زبان فارسی به عنوان پیش‌فرض ندارند.

هزينه خريد هر راينواز حداکثر 3,000 ريال مي‌باشد که اين مبلغ جهت استفاده از سرويس راينواز در يک دوره زماني مشخص مي‌باشد و هيچ‌گونه هزينه ماهيانه، هزينه فعال‌سازي يا هزينه تغيير تنظيمات را براي مشترک در بر نخواهد داشت. هزينه خريد راينواز از حساب مشترک سيم‌کارت اعتباري رايتل به‌صورت ريالي کسر مي‌شود و به صورتحساب مشترک سيم‌کارت دايمي رايتل اضافه مي‌شود.

نکته: دوره اعتبار هر راينواز 30 روز مي‌باشد که در صورت عدم حذف راينواز توسط مشترک پس از پايان هر دوره ، به‌صورت خودکار تمديد مي‌گردد.