کنسرت نيشابور و اهدای جايزه باربد به دکتر محمد اصفهانی

کنسرت نيشابور و اهدای جايزه باربد به دکتر محمد اصفهانی

کنسرت نيشابور و اهدای جايزه باربد به دکتر محمد اصفهانی

بعضي کارها بايد وقتشون برسه… ظاهرا قبل از فرارسيدن اين وقت هرچقدر تلاش کني فقط درجا مي زني و آشوب از اون جمله بود اما بالاخره. با تمام وقفه ها به موسم ارائه رسيد حقيقتش من اطلاع نداشتم که براي ارائه کار در اينترنت بايد مجوز ارشاد گرفته بشه بهمين خاطر در اون ايام

coming soon دادم ولي بعد که متوجه شدم دنبال مجوز رفتيم و متاسفانه در همين روزها بود که يک سري اشکالات مرتبط با اين اثر خودنمايي کرد در حالي که دسترسي به عوامل مربوطه با مشکلاتي تؤام شده و اعلام قبلي ما هم تعهد آور شده بود. داستان اين تاخير؛ مفصله و ما هم به هر صورت تاوانشو داديم پس ديگه لزومي به تشريح علتهاش نمي بينم و از همه شما بخاطر همدلي تون ممنونم.

دوستاني رو هم که انتقادهاي نيش دار مي کردن مقصر نمي دونم چون واقعا اطلاعات کافي نداشتن جوان بودن و بهمين خاطر از سر حدس و گمان قضاوتهاي نادرست و دور از انصاف ميکردن که اينم ديگه براي من عادي شده اما يک چيز رو اعلام مي کنم و اون اينکه هرگز بنده تحت چنين فشارهايي حاضر به صرف نظر از اشکالات عمده ي يک اثر نيستم و نخواهم بود حتي اگر سالها به طول بينجامه.

از دوستان محترم دست اندرکار توليد اين اثر به شرح پوستر زير تشکر مي کنم و اميدوارم حاصل تلاش ما رو در لحظه هاي خوبتون بشنويد.

مطالب زیر را به شما پیشنهاد می کنیم

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.